درباره سیس پلاست
کارخانه پلاستیک سازان سیس با برند تجاری «سیس پلاست» در سال ۱۳۸۶ به عنوان یکی از بزرگ ترین واحدهای صنعتی تولید‌کننده انواع لوله های پلی اتیلن (PE) و پلیکا (PVC) در شهر شبستر واقع در غرب آذربایجان شرقی با ۳ هزار متر مربع سالن تولیدی و در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع راه اندازی شد.
سیس پلاست با بهره گیری از بهترین دستگاه های تولید لوله و دستگاه های آزمایشگاهی و با مجرب ترین کادر فنی، در حال فعالیت می باشد و در حال حاضر انواع لوله پلیکا در سایزهای ۶۳ تا ۲۵۰ میلی متر، لوله پلی اتیلن ۸۰، ۱۰۰ و لوله پلی اتیلن قطره ای را تولید می کند. عمده محصولات تولیدی سیس پلاست، در بخش کشاورزی و آبیاری مزارع، باغات و زمین های کشاورزی کاربرد دارد.
کارخانه پلاستیک سازان سیس (سیس پلاست)، تمامی تولیدات خود را با بالاترین کیفیت روانه بازار فروش می کند. سیس پلاست دارای تائیدیه فعالیت تولیدی از اداره استاندارد ملی ایران، انحمن صنفی تولیدکنندگان لوله، و وزارت جهاد کشاورزی (موسسه تحقیقات خاک و آب) می باشد. شرکت پلاستیک‌سازان سیس، تمامی فعالیت‌های خود را در تحت استاندارد ایزو ۲۰۱۵-۹۰۰۱ به انجام می رساند و در حال اخذ پروانه از شرکت SGS می باشد.
تقسیم بندی کلی تولیدات شرکت:
۱- لوله های پلی اتیلن از ۱۶ تا ۲۰۰ میلی متر تا سایز ۶۳۰ میلی متر
۲- لوله های پلیکا از سایز ۶۳ تا ۲۵۰ میلی متر